BizdenHaber

Başol Mühendislik, Sabiha Gökçen Havaalanı Reklam Tabela İmalatı Yapımı.
Firmamız; İstanbul‘ da kurulu olan Sabiha Gökçen Havaalanı içerisinde Çelik Konstrüksiyon Tabela imalat ve montajını gerçekleştirmektedir.

Yalova Üniversitesi Çınarcık Merkez Yerleşkesi, Taklı Nizamiye Giriş Kapısı İmalatı.
Firmamız; Yalova Çınarcık’ da faaliyet gösteren Yalova Üniversitesi Çelik Konstrüksiyon Taklı Nizamiye Giriş Kapısı imalat ve montajını gerçekleştirmektedir.

Gür Zeytincilik Marzim Tesisleri Teneke İstif Platformu İmalatı Yapımı.
Firmamız; Orhangazi ‘ de kurulu olan Gür Zeytincilik içerisinde Çelik Konstrüksiyon Teneke İstif platformu imalat ve montajını gerçekleştirmektedir.

Asil Çelik San. Tic. A.Ş. Orhangazi Tesisleri Pota Örüm İstasyonu İmalatı.
Firmamız ; Orhangazi’ de kurulu olan Asil Çelik San. Tic. A.Ş. Fabrikası içerisine Çelik Konstrüksiyon Pota Örüm İstasyonu İmalat ve Montajını gerçekleştirmektedir.

Aka Otomotiv San. Tic. A.Ş. Yeniköy tesisi Çelik Konstrüksiyon Sundurma Yapımı.
Firmamız; Orhangazi Yeniköy’de kurulu olan Aka Otomotiv San. Tic. A.Ş. fabrikası ön cephe tek eğimli Çelik Konstrüksiyon sundurma montajı gerçekleştirmektedir.

Karbonsan Basınçlı Kaplar San. Tic. A.Ş. Üretim Tesileri Yanı Stok Sahası Sundurması.
Firmamız; Orhangazi’ de kurulu olan Karbonsan Basınçlı Kaplar San. Tic. A.Ş. Fabrikası üretim tesisleri bina yanı stok sahası sundurması çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Aka Otomotiv san. Tic. A.ş. Yeniköy tesisleri betonarme bina deprem güçlendirmesini gerçekleştiriyoruz.
Firmamız; Orhangazi Yeniköy'de kurulu olan Aka Otomotiv San. Tic. A.Ş. Fabrikasını Çelik Konstrüksiyon ile depreme karşı mukavemet ve güçlendirme çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Web Sitemizi yeniledik
Gelişen iletişim teknolojileri ile web sitemizi her yerden ve her ortamda kolaylıkla ziyaret edebilmeniz için web sayfalarımız android ve IOS işletim sistemleri ile tam uyumlu olan yeni yapısı ile cep telefonları ve tabletlerle sorunsuzca gezilebilecektir.

Sirena Marina A.Ş. test havuzu üzeri çelik çatı.
Yat sektörünün lider firalarından bir tanesi olan SiRENA MARiNE A.Ş. Yat test havuzu için çelik kapama çatısı proje imalat ve montajını gerçekleştirdik.